Привіт! Ми Яна та Сергій, засновники бренду SYAINO. Свого часу ми задумали створити одяг, який просуває права людини й основоположні свободи. Ця ідея прийшла до нас не випадково, адже ми вже багато років займаємося захистом прав людини та освітою у цій сфері.

Наш бренд про Гідність, Свободу і Рівність. Ми прагнемо, щоб в наших речах кожна людина відчувала свободу, повагу до її особистого простору, здатність заявити про свої права й бути солідарною в цьому з іншими.

Наш одяг несе просвітницьку місію через написи, метафори та QR-коди, які є частиною його дизайну. QR-коди ведуть на інформаційні матеріали про права людини та основоположні свободи. Тому ми віримо, що кожен і кожна, хто носить наші речі, може бути амбасадором/кою у просуванні знань про права людини.

Ще одна особливість нашого бренду в тому, що це одяг-трансформер. Кожна людина є вільною обирати той чи інший дизайн та виражати себе через трансформацію одягу залежно від настрою, бажання виразити власну думку чи позицію.

Ми віримо, що кожна людина — це окремий і унікальний світ. Вона вільна обирати як буде виглядати для інших, і що зберігатиметься в глибинах цього індивідуального внутрішнього світу.

//syaino.com/wp-content/uploads/2024/04/DSC_4768-scaled.jpg
Select your currency
UAH Українська гривня